Top
Sizlerin İş Sürecini Geliştirecek Yatırımlarda Bulunuyoruz... (2) - Audit Eyes | Vergi, Denetim ve Danışmanlık
7987
post-template-default,single,single-post,postid-7987,single-format-standard,wp-custom-logo,mkd-core-1.0.3,highrise-ver-1.6,,mkd-smooth-page-transitions,mkd-ajax,mkd-grid-1300,mkd-blog-installed,mkd-header-standard,mkd-sticky-header-on-scroll-down-up,mkd-default-mobile-header,mkd-sticky-up-mobile-header,mkd-dropdown-slide-from-bottom,mkd-dark-header,mkd-full-width-wide-menu,mkd-header-standard-in-grid-shadow-disable,mkd-search-dropdown,wpb-js-composer js-comp-ver-6.4.2,vc_responsive

Sizlerin İş Sürecini Geliştirecek Yatırımlarda Bulunuyoruz… (2)

Değerli Mükellefim,

Sizlerin iş sürecini daha hızlı ve kontrollü ilerlemesi amacıyla İnternet Sayfamızda ve Mobil Uygulamamızda bazı düzenlemelerde bulunduk.

Yapmış olduğumuz düzenlemeler aşağıdaki gibidir.

1- Personel adına gelen İcra nedeniyle ilgili İcra Müdürlüğüne Vereceğiniz Cevabı Matbu Form haline getirdik. Buna göre;

a- Personelinize ilk defa icra yazısı geliyorsa,

b- Personeliniz istifa ettikten sonra icra yazısı geliyorsa,

c- Personelinize birden fazla icra yazısı geldi ise matbu formları rahatlıkla kullanabilir ekle ve çıkartma yapabilirsiniz.

2- Yurtdışına çıkacak personeliniz için hesaplayacağınız harcırahı Matbu Form Haline Getirdik. Buna göre; personeliniz adına SGK ve Gelir Vergisine tabi olmayacak maksimum harcırah tutarını bu form üzerinden hesaplayabilirsiniz.

3- Personelin İşe Gelmemesi Durumunda Hazırlamanız Tutanağı Matbu Form Haline Getirdik. Her gün için ayrı ayrı tutulması gereken işe gelmeme/devamsızlık tutanağını rahatlıkla doldurabilir imza altına alabilirsiniz.

4-Personel İzin Formunu Matbu Form Haline Getirdik.

Daha Önce Yaptıklarımız

1- Belirsiz Süreli İş Sözleşmesini Matbu Form Haline Getirdik. Sizler ile Personeliniz arasında imzalanması zorunlu olan Belirsiz Süreli İş Sözleşmesinde matbu bilgiler yer almakta olup, sizlerin gireceği bilgiler ışığında Sözleşme Otomatik Olarak e-posta adresinize iletilecektir. Ardından sizler tarafından gerekli eklemeler ve düzenlemeler yapılabilir.

2- Herhangi bir neden olmaksızın Personel Tarafından İstifa Dilekçesi Örneğini matbu form haline getirdik. Sizlerin gireceği bilgiler ışığında personeliniz tarafından doldurulması gereken İstifa Dilekçe Formu e-posta adresinize otomatik olarak iletilecektir.

3- İşveren tarafından İşçinin ahlak ve iyi niyet kurallarına aykırı davranışı nedeniyle haklı nedenli iş sözleşmesi feshi bildirimini matbu form haline getirdik. Sizlerin gireceği bilgiler ışığında Bildirimli Fesih örneği e-posta adresinize otomatik olarak iletilecektir. Ancak, Ahlak ve iyi Niyet Kuralları nedeniyle oluşturduğunuz formu muhakkak Avukatınızla görüşerek ilgili adrese iletimi sağlayınız.

İyi günler dileriz,

Audit Eyes

BEDAVA
İNCELE