Top
Hakkımızda - Audit Eyes | Vergi, Denetim ve Danışmanlık
1312
page-template,page-template-full-width,page-template-full-width-php,page,page-id-1312,wp-custom-logo,mkd-core-1.0.3,highrise-ver-1.6,,mkd-smooth-page-transitions,mkd-ajax,mkd-grid-1300,mkd-blog-installed,mkd-header-standard,mkd-sticky-header-on-scroll-down-up,mkd-default-mobile-header,mkd-sticky-up-mobile-header,mkd-dropdown-slide-from-bottom,mkd-dark-header,mkd-full-width-wide-menu,mkd-header-standard-in-grid-shadow-disable,mkd-search-dropdown,wpb-js-composer js-comp-ver-6.4.2,vc_responsive
 

Hakkımızda

Audit Eyes Bağımsız Denetim A.Ş.

Evliya Karakuş Yeminli Mali Müşavirlik

Evliya Karakuş 2002 yılında Yeminli Mali Müşavirlik faaliyetine başlamıştır. Vergi danışmanlığı hizmetlerinin yanı sıra kurumlar vergisi tam tasdik hizmetleri, KDV İadesi, bağımsız denetim hizmetlerini yürütmektedir. İşyerinin Antalya’da olması nedeniyle turizm, acenta, inşaat, gıda (yaş sebze ve meyve, hal gıda toptan ve perankende), ihracat sektörleri ağırlıkta olmak üzere denetim ve tasdik faaliyetlerini sürdürmektedir.

Evliya Karakuş, 25.12.1954 Malatya doğumludur. Karakuş, 1974 yılında Maliye Okulundan mezun olduktan sonra Ankara Ticari İlimler Akademisi Maliye Bölümünü 1978 tarihinde tamamlamıştır. Çalışma hayatına Maliye Bakanlığı Ankara Defterdarlığı bünyesinde 1974 yılında vergi memuru olarak başlamış, 1980 yılında Vergi Dairesi Müdür Yardımcısı, 1990 yılında Antalya’da Vergi Dairesi Müdürlüğü yaptıktan sonra 2001 yılında emekliye ayrılmıştır.

Evliya Karakuş’un Yeminli Mali Müşavirlik ve Bağımsız Denetçi sertifikası bulunmaktadır.

Uğur Can Karakuş Serbest Muhasebeci Mali Müşavirlik

Uğur Can Karakuş 2017 yılında Serbest Muhasebeci Mali Müşavirlik faaliyetine başlamıştır. Muhasebe ve Finansal Destek Hizmetleri yanı sıra Bordro Hizmetleri, Vergi Mevzuatına Uygun Beyan Hizmeti, Yatırım Teşvik Danışmanlığı, Transfer Fiyatlandırması Hizmetleri, Finansal Vergi İşlemlerin Denetimi Hizmetlerini yürütmektedir.

Uğur Can Karakuş 27 Mart 1988, Ankara doğumludur. Ufuk Üniversitesi İktisadi İdari Bilimler Fakültesi İşletme Bölümü 2011 dönemi mezunudur.

Bağımsız Denetim ve Serbest Muhasebeci Mali Müşavirlik Sertifikasına sahip olan Uğur Can Karakuş, Kariyerine 2012 yılında Ankara’da Büyük Dörtlü (Big 4) olarak bilinen Uluslararası Bağımsız Denetim firmasında başlamıştır. 2012 yılından bugüne kadar olan süreçte gıda, üretim, perakende, turizm, havacılık, ilaç ve finans sektörlerinde faaliyet gösteren gerek lokal gerekse uluslararası bazdaki birçok şirkete tam tasdik denetimi, KDV İade sürecinin yönetilmesi, şirketlerin vergi risklerinin tespiti, yatırım teşvik mevzuatı danışmanlığı vb. birçok alanda  hizmet vermiştir.

Hizmetlerimiz

Audit Eyes

BEDAVA
İNCELE