Top
S.M. Mali Müşavirlik Hizmeti Hakkında - Audit Eyes | Vergi, Denetim ve Danışmanlık
8262
post-template-default,single,single-post,postid-8262,single-format-standard,wp-custom-logo,mkd-core-1.0.3,highrise-ver-1.6,,mkd-smooth-page-transitions,mkd-ajax,mkd-grid-1300,mkd-blog-installed,mkd-header-standard,mkd-sticky-header-on-scroll-down-up,mkd-default-mobile-header,mkd-sticky-up-mobile-header,mkd-dropdown-slide-from-bottom,mkd-dark-header,mkd-full-width-wide-menu,mkd-header-standard-in-grid-shadow-disable,mkd-search-dropdown,wpb-js-composer js-comp-ver-6.4.2,vc_responsive

S.M. Mali Müşavirlik Hizmeti Hakkında

Değerli Mükellefim,

2023 Vergilendirme Döneminin ilk ayını geride bıraktık. Umarım sizlerin yeni ilk ayı ticari olarak 2022 dönemine göre çok daha iyi geçmiştir.

Bizlerde sizlerin ticari hayatına destek vermek amacıyla verdiğimiz hizmetin kalitesini arttırmak için çalışmalarda bulunuyoruz.

Bunun için sizlere aşağıdaki hizmetleri sunuyoruz.

1- İş taleplerinizi Dünyanın her yerinden iletebilmeniz için Android ve İos Mobil Uygulamasını sizlerin kullanıma sunduk.

2- İşveren – Personel ilişkisine belirli evrak standardı sağlamak amacıyla Personel İşlemleri portalını sizlerin kullanıma sunduk.

3- Sizleri ilgilendiren Vergisel ve SGK konularında hem e-posta hem de Android ve İos Mobil uygulamamız aracılığıyla anlık bildirimler sağlıyoruz.

Sizlere sağladığımız S.M. Mali Müşavirlik Hizmeti ve ek katkıların karşılığı olarak S.M. Mali Müşavirlik Hizmeti Bedelimizi hem sizlerin hem de bizlerin ekonomisi açısından Aylık olarak talep ediyoruz.

Umarım 2023 dönemi ekonomisi hepimizin faydasına olur.

İyi günler dilerim,

Uğur Can Karakuş, SMMM

Audit Eyes

BEDAVA
İNCELE