Top
Ramazan Ayında Personele Sağlanan Yardımlar Hakkında - Audit Eyes | Vergi, Denetim ve Danışmanlık
8331
post-template-default,single,single-post,postid-8331,single-format-standard,wp-custom-logo,mkd-core-1.0.3,highrise-ver-1.6,,mkd-smooth-page-transitions,mkd-ajax,mkd-grid-1300,mkd-blog-installed,mkd-header-standard,mkd-sticky-header-on-scroll-down-up,mkd-default-mobile-header,mkd-sticky-up-mobile-header,mkd-dropdown-slide-from-bottom,mkd-dark-header,mkd-full-width-wide-menu,mkd-header-standard-in-grid-shadow-disable,mkd-search-dropdown,wpb-js-composer js-comp-ver-6.4.2,vc_responsive

Ramazan Ayında Personele Sağlanan Yardımlar Hakkında

Değerli Mükellefi,

Ramazan Ayı sizlere hayırlara vesile olmasını dilerim. Bu değerli günlerde içtenlikte paylaşımda bulunduğunuz erzak veya ek ücret ödemelerinin vergisel ve SGK açından önemini sizlerle paylaşmak isterim.

Personelinize sağladığınız ek nakdi (para) yardımları Vergisel ve SGK açısından ek ÜCRET/Maaş olarak değerlendirilmesi nedeniyle; Mart ve Nisan ayında aylık maaşa ek olarak sağladığınız Nakdi Yardımları müşavirliğimize bildiriniz.

Personelinize sağladığınız nakit dışı Erzak gibi yardımlar; sadece vergisel olarak değerlendirilmektedir. Bu nedenle; Mart ve Nisan ayında sağladığınız yardımlara ilişkin Faturaları muhakkak Müşavirliğimize bildiriniz.

İyi günler dileriz,

Audit Eyes

BEDAVA
İNCELE