Top
Personel İşe Giriş / Çıkış ve Bordrolama Hakkında Önemli Bilgilendirme - Audit Eyes | Vergi, Denetim ve Danışmanlık
9243
post-template-default,single,single-post,postid-9243,single-format-standard,wp-custom-logo,mkd-core-1.0.3,highrise-ver-1.6,,mkd-smooth-page-transitions,mkd-ajax,mkd-grid-1300,mkd-blog-installed,mkd-header-standard,mkd-sticky-header-on-scroll-down-up,mkd-default-mobile-header,mkd-sticky-up-mobile-header,mkd-dropdown-slide-from-bottom,mkd-dark-header,mkd-full-width-wide-menu,mkd-header-standard-in-grid-shadow-disable,mkd-search-dropdown,wpb-js-composer js-comp-ver-6.4.2,vc_responsive

Personel İşe Giriş / Çıkış ve Bordrolama Hakkında Önemli Bilgilendirme

Değerli Mükellefim,

Personel işe giriş / çıkış ve maaş ödemeleri işyeriniz açısından büyük önem taşımaktadır. Bu nedenle sizler için hazırladığımız Personel işe giriş / çıkışlarda temel olarak bilmeniz gereken bilgileri ve bordro hesaplanması için temel olarak bizlere aktarmanız gereken bilgileri hem Word dosyasında hem de excel olarak sizlerle paylaşıyoruz. Ağustos ve sonrası aylar için hazırlanacak bordrolar için sizlerle paylaştığımız excel dokümanını doldurarak bizlerle bilgi paylaşmanızı rica ederiz.

İşe giriş ve İşten çıkışlar için bizlere ileteceğiniz personellerinize ait bilgileri mobil uygulamamızdan / internet sayfamız üzerinden veya e-posta ile iletmenizi önemle rica ederiz. Whatsapp üzerinden iletilen talepler sizlerin bilgi toplanızın önemi dikkate alarak ve bizlerin iş takibi açısından dikkate alınmayacaktır.

İyi günler dileriz,

Uğur Can Karakuş, SMMM

Audit Eyes

BEDAVA
İNCELE