Top
E-Faturaya Geçiş Hakkında (Bu yazı e-arşiv fatura mükellefleri içindir) - Audit Eyes | Vergi, Denetim ve Danışmanlık
7866
post-template-default,single,single-post,postid-7866,single-format-standard,wp-custom-logo,mkd-core-1.0.3,highrise-ver-1.5,,mkd-smooth-page-transitions,mkd-ajax,mkd-grid-1300,mkd-blog-installed,mkd-header-standard,mkd-sticky-header-on-scroll-down-up,mkd-default-mobile-header,mkd-sticky-up-mobile-header,mkd-dropdown-slide-from-bottom,mkd-dark-header,mkd-full-width-wide-menu,mkd-header-standard-in-grid-shadow-disable,mkd-search-dropdown,wpb-js-composer js-comp-ver-6.4.2,vc_responsive

E-Faturaya Geçiş Hakkında (Bu yazı e-arşiv fatura mükellefleri içindir)

E-arşiv faturaya tabi olup E-faturaya tabi olmayan mükelleflerimizin Vergi Usul Kanunda yapılacak olan düzenlemeler, gelişmeler ve teknolojiler ışığında e-faturaya geçmelerini öneririz.

E- faturaya geçiş aşamasında ilk olarak gerçek kişi tacirlerin e-imza, tüzel kişi tacirlerin mali mühür almaları gerekmektedir. (E-imza alım yeri Mark Antalya’nın hemen yan tarafında E-imzatr firmasından T.C. Kimlik kartı ile 10 dakikada temin edebilir, mali mühür için bizlere iletişime geçebilirsiniz)


Önerdiğimiz e-fatura portalı Paraşüt veya Luca E-fatura portalı olup başvuru işlemi online yapılmaktadır. Firmanızın yapısına göre sizlere hangi portalı seçmeniz gerektiğini biz söyleyeceğiz.

İyi günler dileriz,


Audit Eyes

BEDAVA
İNCELE